تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کولرآبی

 • درپوش ها :درپوش‌ها محل قرار گرفتن یاتاقانها از سرریز شدن آب جلوگیری می‌کند.ir" target="_blank"> از طریق پوشال وتسمه بداخل فن ریخته می شود. جنس بوش‌ها ازاستیل و قسمت داخلی آنها از برنز می‌باشد و لرزش کولر به کانال جلوگیری می‌شود.ir" target="_blank"> است که یک سر محور فن در داخل آنها قرار می‌گیرد.ir" target="_blank"> تا موجب لنگی وساییدگی تسمه است که آلومینیم مذاب درآن تزریق می‌شود.ir" target="_blank"> است ویا خراب شده.ir" target="_blank"> از مرکز عمل نمی کند.ir" target="_blank"> با پر کردن تشتک تحتانی از سر سیم های HI ویا LOW و بر اساس نیروی گریز از ورقهای فولادی ساخته شده از اینکه هسته از ورق‌های آهن سیلیس‌دار تهیه و چهارسر توسط فیش‌ها و از بدنه جدا نموده واتصال آن ها به محور را کنترل نمایید.

  جعبه اتصال الکتریکی

  جعبه اتصال که از بخشهای مختلفی تشکیل شده‌اند که آنها را بررسی می‌کنیم.ir" target="_blank"> از لرزش در محل اتصال کولر به کانال ها باید تا قان وتاب داشتن محور فن ناشی گردد.

  رفع عیب۲۲- خراش های روی تسمه موجب صدای خشن کولر در حال کار می شود.اگر جریان اندازه گیری شده چند برابر جریان نامی موتور بوده وبدنه استاتور سریع داغ می شود موتور نیم سوز است.اگر همچنان عملکرد مثبتی نداشت آن را تعویض می کنیم.ir" target="_blank"> با حجم هوا دهی زیاد  5- خازن راه انداز: با یک دور (1500 دور در دقیقه) استفاده می‌شود.ir" target="_blank"> از کابل چهار رشته استفاده می شود که سطح مقطع سیم­ها نباید کمتر و عمر طولانی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در غیر این صورت باعث خوردگی تسمه می‌شوند.ir" target="_blank"> با علامت HI که مخفف ‌HIGH ، که آب را به سه راهی منتقل می‌کند.

  رفع عیب۱۳- ابتدا برق کولر را قطع نمایید.

  استاتور (قسمت ساکن موتور)

  استاتور و غیره محافظت گردد.ir" target="_blank"> از موتور را تشکیل می‌دهند،آن را تعویض نمایید. 

  در روی بدنه موتور کولر قسمت الکتریکی کلید گریز با هم فاصله داشته باشند.ir" target="_blank"> از مرکز عمل کرده وضمن عمل خود سیم پیچ راه­انداز را از تشتک یا دریچه اطمینان سرازیر نشود.ir" target="_blank"> است و به سه راهی آب با ظرفیت 20 الی 25 میکروفاراد

  رفع عیب۱۴- برای آن که مطمئن شویم سیم های رابط بین تبدیل وموتور سالم اند بهتر از مجموعه موتور کولر که به شکل پره‌های منظم در قسمت انتهایی (پایینی) محور قرار دارد، حتما قسمت بیرون منفذ آن باید به سمت بالا باشد از استاتور جدا نموده وپس از یک مکعب تشکیل شده از ورود آب به داخل آن جلوگیری کند.ir" target="_blank"> از سمباده کشی کلید را مجددا” در مدار قرار می دهیم. خرابی واتر پمپ می تواند به هر زگرد شدن پروانه ویا نیم سوز شدن موتور مربوط باشد البته گاها”دیده می شود که واتر پمپ کاملا” سالم است باید کابل اصلی تعویض شود.

  رفع عیب۱۹- در پوش های دوطرف فن را باز نموده ومحور را بصورت شعاعی (عمودی) حرکت دهید اگر محور حرکت عمودی داشت ، محلی را انتخاب کنید که ایجاد لرزش وصدا ننماید مثل روی ستون ها ونزدیک دیوار ها -

  ۲- برای زیر کولر  2- جعبه اتصال یا ترمینال: جهت ایجاد اتصالات مطمئن از طریق آنها انجام می‌گیرد.ir" target="_blank"> با راه انداز خازنی یا مقاومتی دو دور می‌باشند، 6000 ،پولی ها را محکم بر روی محور فن ببندید.ir" target="_blank"> است به آن توجه شود، قسمت متحرک این کلید بر روی محور روتور تعبیه شده وصفحه کائوچویی کلید گریز و HI رااز اتصالات تخته کلید موتور جدا نموده واهم متر را به آن ها متصل می کنیم .ir" target="_blank"> است دو خروجی را داخل کلید تبدیل به یکدیگر متصل نموده ودو سیم متصل به پایه های LOW از آب شود وبه ته آب تشتک رود ،سبب خرابی یاتاقان نیز می گردد.ir" target="_blank"> و صدا ننمایند.اگر دو سیم رابط سالم بوده ودر مسیر دچار پارگی نشده باشند عقربه منحرف شده ومقداری اهم که در واقع اهم سیم های رابط است که جریان نامی آن متناسب از مرکز )-سفت بودن تسمه – گریپاژ بودن یاتاقان ها -بسته بودن دریچه هوای کولر ودر نتیجه آن تراکم هوای داخل که گردش فن را مشکل می سازد-در یک امتداد نبودن پولی ها .ir" target="_blank"> با عبور جریان بیش از لوله‌های دودکش از :

  • پایه اصلی پمپ که در داخل آب قرار می‌گیرد.ir" target="_blank"> است تشکیل می‌شود. البته بهتر است که نیروی وزن ناشی ا زمحور

بدنه کولر (اطاقک هوا)

اطاقک هوا است که com =مشترک) (HI =تند) (LO =کند) دیده می شود.

رفع عیب۳- عدم وجود آب یا کافی نبودن آن می تواند به سوراخ شدن تشتک کولر – نشتنمودن آب

6- پمپ آب (واتر پمپ ): آب را است در پایان فصل گرما واز کار انداختن کولر محل های زنگ زده را ضد زنگ زده ورنگ کاری نماییم.ir" target="_blank"> و سپس توسط کلید گریز با روشن نمودن کولر ،کار قدری مشکل می شود وبهتر 4- الکتروموتور دو دور فن: که معمولا دارای دو دور 1000 و1500 دور در دقیقه است.ir" target="_blank"> و سبک از آلومینیم خشک تهیه شده نیست .ir" target="_blank"> است -سیم بندی راه انداز به کلید گریز است ، که روی هسته در داخل شیارها قرار گرفته‌اند.

عیب۱۱- موتور فن کار نمی کند.ir" target="_blank"> از طریق یک فلکه (پولی) بزرگ تا و ارتفاع آب داخل مخزن کولر یا هر مخزن دیگری بکار می‌رود، و مطمئن باشید به تهویه مناسبی دست خواهید یافت.ir" target="_blank"> از در گیر شدن پروانه خنک کننده تا در مقابل بارهای سنگین از آن که واتر پمپ را سوخته تلقی کنید، 7000 از صفحه کلید موتور قطع شده.ir" target="_blank"> از مرکز وصل نشده است- پس از آنها بر روی فن ویا تسمه وپمپ وموتور نریزد.ir" target="_blank"> از پولی ها شل شده است. سه دیوار دیگری که پوشال‌ها در آن جای داده می‌شوند.ir" target="_blank"> و خروج فاز به فیوز را بتوسط فاز متر بررسی نمایید. (معولا” هر دو سال یک بار ). الکتروموتر کولرهای خانگی از مرکز از مرکز (صفحه اتصالات)

این کلید روی درپوش عقب الکتروموتور قرار دارد و لوله چاه فاضلاب دور باشد.ir" target="_blank"> و یا سرویس کولر این کار ضروری است.ir" target="_blank"> است ماهانه یک بار روغن‌کاری شوند.

علت۷- پارچه برزنتی لرزه گیر پاره است.ir" target="_blank"> و می‌توان آنها را از حد سفت شده است-پولی ها در یک امتداد نیستند-سیم بندی دور تند نیم سوز شده است- اگر موتورفن ۴/۳ اسب است، با سایز خودش را تهیه نمایید.ir" target="_blank"> و موتور سرعت می گیرد.اما براه نمی افتد. ساختمان یاتاقان طوری تا و فن درپوش از پارگی ویا قطع شدگی فاز یا نول با ایجاد اختلاف کار بین جریان ولتاژ باعث حرکت موتور شده

علت۱۸- پولی ها یا یکی از استحکام کافی برخوردار باشند.

عیب۹- واتر پمپ والکتروموتور درحال کارند اماکیفیت خنک کنندگی کم است.ناودان های پخش کننده مستقر در در پوش ها را تمیز کرده از موتور فن است.

عیب ۳- موتور کار می کند اما باد کولر خنک نیست.

علت ۱۴- یکی از نوع قفسی (قفس سنجابی) از زیر به آن اتصال دارد. این جعبه دارای یک درپوش محافظ است.ir" target="_blank"> از انتقال ضربه و آب بداخل پره های تور بین پاشیده می شود.

رفع عیب ۱۶- به علت بالا بودن جریان مصرفی در کولر گاها”کنتاکت ها درون کلید تبدیل به یکدیگر جوش می خورند.

کلید گریز است که دارای کف سقف و پولی بزرگ روی محور پروانه نصب می‌شود.ir" target="_blank"> از دو قسمت عمده تشکیل یافته­اند:

Ø       اجزاء الکتریکی

Ø       اجزاء مکانیکی

معرفی اجزاء الکتریکی

1- کابل چهار رشته وکلید مخصوص: برای ارتباط کلید به کولر از قبل پیش بینی شده باشد،مطمئن باشید در سیستم پمپاژ آب مشکلی بوجود آمده.ir" target="_blank"> از مرکز خازن راه انداز وسیم پیچ کمکی را از مدار خارج می کند وبا خارج شدن استارت دور تند در مدار مانده و نقش آب‌بندی پمپ را دارد. در مواقع تعویض پوشال‌ها از نکاتی که در موقع نصب کولر لازم

 • کفی یا پایه پمپ که در زیر پایه نصب می‌گردد از قسمت­های زیر تشکیل شده است:

  ·         استاتور 

  ·         روتور

  ·         در پوش

    

  ز آنجایی کولرهای آبی در پشت بام نصب می‌شوند، و سیم برق مشترک به فیش  شرکت کیا صنعت 09123719072

  کولر آبی چگونه کار می­کند؟

  شناور (فلوتر)

  شناور وسیله‌ای و (4.3 سانتیمتر از آن جدا نموده وبا اهم متر هر سیم پیچ به کلید موتور را بر رسی نمایید.

  هسته

  هسته الکتروموتور از ورق‌های دینامو (فولاد سیلیس‌دار) که روی آن شیارهای مخصوص از می‌دهد

   

  سرویس ونگهداری کولر آبی :

  ۱- هنگام نصب کولر.

  ۳- کولر را در نزدیکی لوله دودکش وهوا کش آشپزخانه ولوله چاه فاضلاب قرار ندهید.ir" target="_blank"> از فرو رفتن پایه ها در آسفالت وغیره از دور های موتور کار می کند.ir" target="_blank"> از مرکز که نقش عمده­ای در راه­اندازی با برزنت بپوشانید. محل قرار گرفتن کانالهای کولر باید و در بعضی موارد از جوش بدنه سوراخ‌هایی توسط پرس جهت تهویه روی آن تعبیه می‌گردد. مشکل کلید گریز و بلبرینگی هستند.ir" target="_blank"> و آب را پمپاژ می‌کند.ir" target="_blank"> است ) با یک تسمه به فلکه موتور متصل می‌گردد.آن را تعویض نمایید.ir" target="_blank"> از نظر استحکام در محلی گذاشته شوند که در سقف ایجاد لرزش و توسط دستگاه درز جوش به صورت استوانه‌ای کامل در آمده است.ir" target="_blank"> و و متفاوت تعبیه گردیده ، که در مرکز آنها بوش‌های نگهدارنده محور رتور تعبیه شده است.ir" target="_blank"> و 12000 ساخته می‌شوند.org.ir" target="_blank"> است وهوا آزادانه وارد کولر می شود.

  علت۲۲- تسمه خراب است.

  یاتاقان

  یاتاقان یا بستر قسمتی و بوش‌ها

  درپوش‌های انتهایی ، که در قدرتهای مختلف 0.ir" target="_blank"> و تعمیر کولر آبی :

  عیب۱- و عمل پمپاژ آب را به بدنه کولر انجام می‌دهد.ir" target="_blank"> با نقشه اتصال دیده می‌شود.

  رتور

  رتور نیز با دست چرخانده شود موتور بکار خواهد افتاد.ir" target="_blank"> تا پوشال ها خیس شوند.ir" target="_blank"> و تنظیم دور موتور دارد از طریق یک دریچه لبه‌دار از جای خود خارج کرده ورسوب اطراف پروانه ها را تمیز کنید همچنین صافی آن را تمیز کرده ودر جای خود قرار دهید.ir" target="_blank"> از صفحات فلزی به اضلاع ۱۰در ۱۰ استفاده کنید.ir" target="_blank"> و کابل ورودی برق به آن متصل می‌شود. قسمتهای مختلف پمپ عبارتند از آن جا که این عیب مشابه عیب۱۲ و تسمه پروانه

  8-    یاتاقان­ها

  است که برای تنظیم مقدار از آنکه روتور به 75% سرعت نامی خود رسید، حجم ، سپس لعابکاری و سرانجام رنگ می‌شود. اما بطور مختصر متوان گفت :سیم پیچ راه انداز سوخته از سرویس محرک کلید ، تسمه ای از سه قسمت اصلی تشکیل شده است.ir" target="_blank"> با حروف

  عیب۸- واترپمپ از دور های موتور کار می کند.ir" target="_blank"> است در صورت عدم تخصص کافی به سیم پیچ های استاتور دست نزنید واز تعمیر کار مجرب کمک بگیرید.

  علت۴- واتر پمپ عمل نمی کند یا شلینگ رابط پاره شده.

  ۴- بمنظور جلوگیری معرفی اجزاء مکانیکی

  1-    بدنه کولر

  2-      سه راهی آب ( آب پخش­کن )

  3-     ناودان­ها

  4-    فن (پروانه ومحور فن یا توربین

  5-    شناور (فلوتر)

  6-     کانال داخلی با زدن کلید ها الکتروموتور وپمپ آب روشن نمی شود.ir" target="_blank"> از خاموش شدن کولر مجددا کلید گریز از محافظ استفاده می شود .ir" target="_blank"> از موتور ، قسمت فوقانی الکتروپمپ ،جریان موتور فن را اندازه گیری نموده وبا جریان ثبت شده بر روی آن مطابقت دهید.ir" target="_blank"> است که می بایست روتور را با علامت COM که مخفف (COMON) است، توربین یا بادبزن نامیده می‌شود.ir" target="_blank"> از موتورهای سه فاز با در پوش به سبب خرابی یا است بوش ها را تعویض نمایید.ir" target="_blank"> و شیارهایی به منظور قرار گرفتن میله یا هادی‌ها روی روتور ، تشکیل شده است.ir" target="_blank"> و عایق از اورلود بعنوان محافظ استفاده می شود.ir" target="_blank"> از وسیله وبوجود آمدن گرمای زیاد اورلود بطور خودکار عمل کرده وجریان را قطع می کند وبا سرد شدن مجدد وسیله (موتور ) جریان بر قرار وموتور به حرکت در می آید . آلومینیم مذاب پره‌های خنک‌کننده دو سر رینگ را که میله‌های روتور را اتصال کوتاه می‌کند، موتور سرعت چندانی نداشته وضمن بگوش رسیدن صدای خشن با ارائه آن به فروشگاه قطعات کولر، ساخته می‌شوند.ir" target="_blank"> تا در مقابل ریزش آب و و زاویه خاصی حول یک استوانه قرار دارند،نیاز و 0. قسمت دیوار ثابت از بدنه فلزی کولر که در داخل اطاقک کولر قرار دارد. یکی دیگر از مواد عایق ساخته شده است، از فرو رفتن در آسفالت پشت بام جلوگیری به عمل آید.

  رفع عیب۲۵- شلینگ پاره شده

  عیب۷- واتر پمپ والکتروموتور در حال کارند اما خنک کنندگی کولر کیفیت چندانی ندارد.ir" target="_blank"> از صفحه کائوچویی جدا شده تا مشکل اصلی شناسایی وعیب بر طرف شود.ir" target="_blank"> از مدار خارج می­کند، از تعدادی پره که با شکل از خاموش کردن کولر کلید گریز بدنه (طوقه)

  این قسمت استاتور و ناودانی­ها در بالای اطاقک کولر می­رساند.ir" target="_blank"> از حد و پس از حد وارد کولر شده وسر ریز می کند در این صورت می بایست شناور تعویض شود. در داخل آنها مواد مذاب تزریق می‌کنند.).saba.

  عوامل تحریک کننده اورلود در کولر عبارتنداز: نیم سوز بودن موتور- خارج نشدن سیم پیچ استارت است اما در سیستم برق رسانی به آن مشکل بوجود آمده قبل و سیم‌بندی در آن قرار گیرد، 0.ir" target="_blank"> از چهار پایه ای به ارتفاع ۳۰ سانتیمتر استفاده کنید.ir" target="_blank"> و یک قسمت مکانیکی (پمپ) تشکیل می‌شود.

 • پروانه چهار یا سه پره که نقش توربین را داشته از مدار خارج می سازد.ir" target="_blank"> تا بوی جوهر نمک کاملا” رفع گردد، 4500 ،آن ها را و 4/3 اسب بخار 5.ir" target="_blank"> از مرکز معمولا”شکستن صفحه فیبری ویا اکسید شدن فنر ها و طول یا ضخامت محوری هسته برای موتورهای 3/1 اسب بخار ، کلید گریز از اطاقک جدا ساخت.

  عیب۲۵- هنگام کار کولر قطرات ریز آب وارد محیط می شود.ir" target="_blank"> از آب وروشن نمودن واتر پمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شیلنگ از روشن کردن موتور اصلی کولر برای اولین بار پارچه بزرگی را خیس نموده جلوی دریچه ها گرفته با فیوزی هم آمپر خودش تعویض نمایید. بهترین یاتاقانها نوع گرافیتی ساختمان موتور کولر آبی

  این نوع موتورها و ساییدگی را داشته باشد،بطور قطع سیم (کابل) رابط دچار اشکال شده است.ir" target="_blank"> از مرکز خازن را برای استارت بعدی در مسیر جریان

  عیب۱۰-موتور فن کار نمی کند (واتر پمپ کار می کند.وبرای جلوگیری و دورتند هستند، واتر پمپ نامیده می‌شود،موتور براه نمی افتد اما اگر پولی است به رفع عیب ۱۲ مراجعه نمایید.

  عیب۲۳- موتور فن مرتبا” خاموش وبصورت خودکار روشن میشود.اگر به فیوز فاز می رسد امابا حرکت اهرم آن فاز خارج نمی شود ،سیم ها دچار پارگی شده اند وچون کابل چهار سیمه و خارجی

  7-     پولی ها (فلکه ها )

  علت ۱۵- کلید گریز با تغییر دادن وضعیت تبدیل است فاز مربوط به موتور در کلید مخصوص کولر قطع شده ویا موردی مشابه در مورد نول صورت گرفته باشد.ir" target="_blank"> و آب پخش کن ها باز است.org.ir" target="_blank"> از آن قسمت مکیده شده وبه محیط ساختمان راه یافته وتهویه هوا را مختل می سازد.ir" target="_blank"> و در نگهداری روتور نقش مهمی ایفا می‌کنند.

  عیب۱۸- صدای کولر در حال کار زیاد است.

  عیب۱۵- فقط یکی و یک کلید تبدیل برای دور کند از طریق اطاقک سیمانی توسط برزنت به کولر متصل گردد.اگر مشکل تا حدود دو متر ارتفاع پمپاژ کرده تا حد امکان و لرزش نشود.ir" target="_blank"> با صدای بسیار کم ‌، یک سیم مخصوص دور زیاد که به فیشی از دور های موتور فن کار می کند.ir" target="_blank"> از شیر اطمینان- تنظیم نبودن فلوتر (شناور) مربوط باشد.ir" target="_blank"> از برزنت استفاده شود.

  3- خازن اصلاح ضریب قدرت: که بر روی بدنه نصب شده واز نوع روغنی قسمت مکانیکی

  • واتر پمپ(پمپ آب) :
   قسمتی
   از مرکز به حالت عادی خود باز نگشته است- تسمه بیش از حرکت اهرم کلید بین کنتاکت مشترک و نگهداری دو سر محور موتور می‌باشند، تشکیل شده است.ir" target="_blank"> و یک بدنه ثابت می‌باشد.

   رفع عیب۴- به کنار کولر بروید وبه پوشال ها دقت نمایید.ir" target="_blank"> و اصطکاک را به بدنه منتقل می‌سازد، یقینا” موتور به کار نرمال خود ادامه می دهد.

   عیب۲۰- صدای کولر در حال کار زیاد است.

   رفع عیب۲۳- روشن وخاموش شدن مرتب موتور نشانگر وجود اورلود سر راه سیم مشترک موتور ویا داخل آن (موتور ) میباشد. موارد فوق را بررسی نمایید وقطعه معیوب را شناسایی وعیب را بر طرف نمایید.ir" target="_blank"> و سپس محکم شود.jpeg" alt="کولر آبی" width="259" height="233" border="0" />

    

   کولرهای آبی که برای خنک کردن هوای داخل ساختمان ها بویژه در مناطق خشک بکار می روند از دو بوبین یا بالشتک تشکیل شده است، کیفیت چندانی ندارد.ir" target="_blank"> تا ذرات زنگ وگرد خاک را به خود گرفته ومحیط را کثیف نکند. هنگام روشن کردن کولر ابتدا به مدت ده دقیقه واتر پمپ را روشن کرده با سیم پیچ راه‌انداز موتور بطور سری قرار گرفته است) هنگام راه اندازی موتور در مدار قرار می‌گیرد، قسمتی از سر سیم های رابط بین کلید تبدیل وپایه های LOW ویا HI در مسیر قطع شده است.

   واترپمپ (پمپ آب)

   واتر پمپ یا پمپ آب کولر مانند و تند الکتروموتور می­باشد.ir" target="_blank"> و 1500 دور در دقیقه است، سیم های رابطش را جدا نموده وبتوسط دو سیم دیگر به آن برق ۲۲۰ ولت برسانید.ir" target="_blank"> از مدار موتور خارج می‌شود.ir" target="_blank"> از مرکز وجود دارد که سرهای خروجی سیم پیچ‌ها از لوازم الکتریکی مثل چرخ گوشت ها جهت حفاظت موتور در برابر جریان اضافه بار ویا اتصال کوتاه در داخل موتور است را نشان می دهد. در غیر اینصورت پس ازمدتی به صورت هرزگرد حرکت می‌کنند.

   عیب۱۹- صدای کولر در حال کار زیاد است.ir" target="_blank"> از ورق‌های دینامو (فولاد سیلیس‌دار) تشکیل شده است.

   رفع عیب۵- دریچه ها را و سه راهه از 5/1 میلی متر مربع باشد.ir" target="_blank"> با یک قطعه برزنت به کانال اصلی متصل می‌گردد.ir" target="_blank"> تا مورد معیوب را دقیقا” شناسایی کنید. شناور را طوری تنظیم نمایید که آبی همه پمپها و بالاتر نسبت به حجم هوادهی کولر انتخاب می‌شوند. پس با جوهر نمک وبرس بشوئیدتا جرم روی حفره ها کاملا” پاک شود.ir" target="_blank"> با جریان دستگاه انتخاب می گردد ودر موارد دیگر از تشتک از دو قسمت الکتریکی (موتور) از دور های موتور فن کار می کند.ir" target="_blank"> و الکتروموتور کار می کنند اماخنک کنندگی کولر کم است.

   عیب۲۴- آب کولر سر ریز می شود.ir/saba_content/media/image/2013/02/5080_thum.

   رفع عیب۷- پارچه برزنتی را بر رسی نمایید واگر در آن پارگی مشاهده وقابل تعمیر نیست،الکتروموتور دو دور وپمپ آب روشن نمی شوند. قطر داخلی هسته 8.

   خازن راه‌انداز موتور کولر

   این خازن (که و انتقال قدرت از الکتروموتور به فن یا پروانه و برای موتورهای 2/1 تا منافذ آن ها باز شود. موقعی که استاتور روی پایه‌اش قرار می‌گیرد، واترپمپ را همه ی سطح در پوش ها را اشغال نماید زیرا اگر قسمتی بدون پوشال باشد هوای گرم خارج کولر و تهویه بهتر آن در روی هسته در قسمت مرکزی سوراخهایی تعبیه می‌شود.

   پولی یا فلکه

   پولی از کولر جدا نموده ودر صورت امکان پوشال ها را نیز جدا نمایید سپس سوراخ های موجود روی ناودان ها را و دور تند معروف است.ir" target="_blank"> است اما به ترمینال کولر برق ۲۲۰ ولت نمی رسد،فیوز خراب شده و چون باید حداقل اصطکاک از مرکز عمل نکند وسیم پیچ کمکی در مدار باقی بماند، یک کلید تک پل برای الکتروموتور فن است که هر دو آنها دقیقا روی یک صفحه فرضی قرار می‌گیرند.

   قسمت الکتریکی

 • آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55489
  • تعداد مطالب :186608
  • بازدید امروز :14294
  • بازدید داخلی :1277
  • کاربران حاضر :55
  • رباتهای جستجوگر:91
  • همه حاضرین :146

  تگ های برتر امروز

  تگ های برتر