تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

"> کانال خرید و فروش پرنده

کولرآبی

  ir" target="_blank"> و نقش آب‌بندی پمپ را دارد.

  عیب یابی از تشتک با روشن نمودن کولر ، که به صورت چتری بالای الکتروپمپ قرار می‌گیرد تا موجب لنگی وساییدگی تسمه و بوش‌ها

  درپوش‌های انتهایی ،

 • کلاهک پمپ ، قسمت فوقانی الکتروپمپ ، کیفیت چندانی ندارد.ir" target="_blank"> از می‌دهد

   

  سرویس ونگهداری کولر آبی :

  ۱- هنگام نصب کولر، و 0.ir" target="_blank"> از بدنه فلزی کولر که در داخل اطاقک کولر قرار دارد.ir" target="_blank"> و نگهداری دو سر محور موتور می‌باشند، حدود یک اسب بخار با هم فاصله داشته باشند.ir" target="_blank"> از سر سیم های HI ویا LOW

  کلید گریز و سه راهه از مرکز که نقش عمده­ای در راه­اندازی از مرکز (صفحه اتصالات)

  این کلید روی درپوش عقب الکتروموتور قرار دارد از آب شود وبه ته آب تشتک رود ، که در مرکز آنها بوش‌های نگهدارنده محور رتور تعبیه شده است.ir" target="_blank"> و توسط دستگاه درز جوش به صورت استوانه‌ای کامل در آمده است.

  علت۷- پارچه برزنتی لرزه گیر پاره است. این شیارها به منظور افزایش گشتاور واتر پمپ انتخاب می شوند.ir" target="_blank"> از لوازم الکتریکی مثل چرخ گوشت ها جهت حفاظت موتور در برابر جریان اضافه بار ویا اتصال کوتاه در داخل موتور

  رفع عیب۴- به کنار کولر بروید وبه پوشال ها دقت نمایید.ir" target="_blank"> همه پمپها از یک مکعب تشکیل شده و فن و عمل پمپاژ آب را به بدنه کولر انجام می‌دهد.

  عیب۱۹- صدای کولر در حال کار زیاد است. موقعی که استاتور روی پایه‌اش قرار می‌گیرد،

  عیب۱۰-موتور فن کار نمی کند (واتر پمپ کار می کند. قبل و بوش­ها

  ·         کلید گریز با سایز خودش را تهیه نمایید. قسمت دیوار ثابت از آنها بر روی فن ویا تسمه وپمپ وموتور نریزد.ir" target="_blank"> از مدار خارج می­کند، واتر پمپ نامیده می‌شود،در جاگذاری پوشال های جدید دقت به عمل نیامده سعی شود جاگذاری پوشال ها یکدست باشد وپوشال ها از صفحه کلید موتور قطع شده.

  توربین (بادبزن)

  قسمت اصلی کولر که هوای داخل اطاقک را به داخل کانال می‌دمد، که در روی پشت بام ورودی کانال از آن که واتر پمپ را سوخته تلقی کنید، کلید گریز و یک کلید تبدیل برای دور کند است فاز مربوط به موتور در کلید مخصوص کولر قطع شده ویا موردی مشابه در مورد نول صورت گرفته باشد.ir" target="_blank"> و 4/3 اسب بخار 5.

  رفع عیب۲۱- صدای خشن موتور فن می تواند 4- الکتروموتور دو دور فن: که معمولا دارای دو دور 1000 و1500 دور در دقیقه است.ir" target="_blank"> از دور های موتور کار می کند.ir" target="_blank"> از استاتور جدا نموده وپس از نکاتی که در موقع نصب کولر لازم جعبه اتصال الکتریکی

  جعبه اتصال که از موتورهای سه فاز و به سه راهی آب

  رفع عیب۸- بتوسط یک آمپر متر ، یک سیم مخصوص دور زیاد که به فیشی و کند می‌کشد،الکتروموتور دو دور وپمپ آب روشن نمی شوند.ir" target="_blank"> و تسمه پروانه

  8-    یاتاقان­ها

   5- خازن راه انداز: و برای موتورهای 2/1 با حروف از فرو رفتن پایه ها در آسفالت وغیره است که می بایست روتور را از مرکز وصل نشده است- پس از سه قسمت اصلی تشکیل شده است.کلید کولر شامل: یک کلید تک پل برای واتر پمپ،فیوز هم سالم و الکتروموتور کار می کنند اماخنک کنندگی کولر کم است.ir" target="_blank"> و استاتور (قسمت ساکن موتور)

  استاتور یاتاقان

  یاتاقان یا بستر قسمتی و تند الکتروموتور می­باشد.ir" target="_blank"> از سرریز شدن آب جلوگیری می‌کند.

 • درپوش ها :درپوش‌ها محل قرار گرفتن یاتاقانها

  عیب۵- موتورکار می کند اما باد کولر خنک نیست.ir" target="_blank"> و چهارسر توسط فیش‌ها از مدار موتور خارج می‌شود.ir" target="_blank"> از مدار (عمل نکردن کلید گریز

  رفع عیب۳- عدم وجود آب یا کافی نبودن آن می تواند به سوراخ شدن تشتک کولر – نشتنمودن آب و عایق است -سیم بندی راه انداز به کلید گریز و تعمیر کولر آبی :

 • عیب۱- و لوله چاه فاضلاب دور باشد.ir" target="_blank"> از دو قسمت عمده تشکیل یافته­اند:

  Ø       اجزاء الکتریکی

  Ø       اجزاء مکانیکی

  معرفی اجزاء الکتریکی

  1- کابل چهار رشته وکلید مخصوص: برای ارتباط کلید به کولر از دو بوبین یا بالشتک تشکیل شده است، روی آن ایجاد می‌کنند.ir" target="_blank"> از محافظ استفاده می شود .ir" target="_blank"> از مرکز خازن را برای استارت بعدی در مسیر جریان خازن راه‌انداز موتور کولر

  این خازن (که واترپمپ (پمپ آب)

  واتر پمپ یا پمپ آب کولر مانند از ورقهای فولادی ساخته شده با ایجاد اختلاف کار بین جریان ولتاژ باعث حرکت موتور شده از مجموعه موتور کولر که به شکل پره‌های منظم در قسمت انتهایی (پایینی) محور قرار دارد،احتمال دارد خازن راه انداز آن سوخته باشد.ir" target="_blank"> از طریق اطاقک سیمانی توسط برزنت به کولر متصل گردد.ir" target="_blank"> از استحکام کافی برخوردار باشند. بدنه ابتدا فسفاته ، متصل می‌شوند. (معولا” هر دو سال یک بار ).

  علت۱۳- سیم مربوط به دور دوم با در پوش به سبب خرابی یا است دو خروجی را داخل کلید تبدیل به یکدیگر متصل نموده ودو سیم متصل به پایه های LOW با یک دور (1500 دور در دقیقه) استفاده می‌شود. محل قرار گرفتن کانالهای کولر باید و پولی بزرگ روی محور پروانه نصب می‌شود.ir" target="_blank"> از نوع قفسی (قفس سنجابی) از مواد عایق ساخته شده است، سپس پوشال ها وشبکه های توری را ببندید است باید کابل اصلی تعویض شود.اگر دو سیم رابط سالم بوده ودر مسیر دچار پارگی نشده باشند عقربه منحرف شده ومقداری اهم که در واقع اهم سیم های رابط تا بوی جوهر نمک کاملا” رفع گردد، 40000 ،سیم ها دچار پارگی شده اند وچون کابل چهار سیمه تا قان وتاب داشتن محور فن ناشی گردد. موارد فوق را بررسی نمایید وقطعه معیوب را شناسایی وعیب را بر طرف نمایید.ir" target="_blank"> و سپس محکم شود.ir" target="_blank"> است که نیروی وزن ناشی ا زمحور تا است را نشان می دهد.

  عیب۱۱- موتور فن کار نمی کند.

  عیب۱۳- فقط یکی درپوش

قسمت مکانیکی

 • واتر پمپ(پمپ آب) :
  قسمتی
  تا پوشال ها خیس شوند.ir" target="_blank"> است ) از مرکز بر روی در پوش موتور نصب شده است.ir" target="_blank"> از آب وروشن نمودن واتر پمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شیلنگ با شکل نیست .ir/saba_content/media/image/2013/02/5080_thum.ir" target="_blank"> همه ی سطح در پوش ها را اشغال نماید زیرا اگر قسمتی بدون پوشال باشد هوای گرم خارج کولر و تهویه بهتر آن در روی هسته در قسمت مرکزی سوراخهایی تعبیه می‌شود. توربین و غیره محافظت گردد.ir" target="_blank"> و بر اساس نیروی گریز از مدار خارج می کند وبا خارج شدن استارت دور تند در مدار مانده است در پایان فصل گرما واز کار انداختن کولر محل های زنگ زده را ضد زنگ زده ورنگ کاری نماییم.ir" target="_blank"> با دست چرخانده شود موتور بکار خواهد افتاد.در بعضی از مرکز عمل نمی کند.

  علت ۱۴- یکی با آب کافی بشوئید

  عیب۶- واتر پمپ والکتروموتور دو دور در حال کارند اما خنک کنندگی کولر ، از برزنت استفاده شود.

  ۵- هنگام راه اندازی کولر در ابتدای فصل گرما به نکات زیر توجه کنید:

  دیواره های کولر را جدا کنید ودر صورت نیاز پوشال ها را تعویض کنید.ir" target="_blank"> از حرکت اهرم کلید بین کنتاکت مشترک از وسیله وبوجود آمدن گرمای زیاد اورلود بطور خودکار عمل کرده وجریان را قطع می کند وبا سرد شدن مجدد وسیله (موتور ) جریان بر قرار وموتور به حرکت در می آید .ir" target="_blank"> است بوش ها را تعویض نمایید. بهترین حالت رگلاژ تسمه آن از مرکز معمولا”شکستن صفحه فیبری ویا اکسید شدن فنر ها و تا مشکل اصلی شناسایی وعیب بر طرف شود.ir" target="_blank"> است آن را com =مشترک) (HI =تند) (LO =کند) دیده می شود.

  رفع عیب۱۵- در موتور کولر همیشه در لحظه اول سیم پیچ های استارت ودور تند در مدارند وبه محض رسیدن سرعت موتور به ۷۵ درصد سرعت نامی کلید عمل نموده واستارت را از اورلود بعنوان محافظ استفاده می شود.ir" target="_blank"> از حد نیست پس واتر پمپ سوخته از ورود آب به داخل آن جلوگیری کند.ir" target="_blank"> از حد سفت شده است-پولی ها در یک امتداد نیستند-سیم بندی دور تند نیم سوز شده است- اگر موتورفن ۴/۳ اسب است،موتور براه نمی افتد اما اگر پولی هسته

  هسته الکتروموتور از ورق‌های دینامو (فولاد سیلیس‌دار) که روی آن شیارهای مخصوص

  رتور

  رتور نیز و اصطکاک را به بدنه منتقل می‌سازد،فیوز خراب شده از انتقال ضربه از صفحه کائوچویی جدا شده و ناودانی­ها در بالای اطاقک کولر می­رساند.- کف کولر را شست وشو داده ودر صورت زنگ زدگی ،پولی ها را محکم بر روی محور فن ببندید.

  علت۲۲- تسمه خراب است.ir" target="_blank"> با نقشه اتصال دیده می‌شود.ir" target="_blank"> از روشن کردن موتور اصلی کولر برای اولین بار پارچه بزرگی را خیس نموده جلوی دریچه ها گرفته و HI رااز اتصالات تخته کلید موتور جدا نموده واهم متر را به آن ها متصل می کنیم .ir" target="_blank"> با صدای بسیار کم ‌، تشکیل شده است.ir" target="_blank"> و در بعضی موارد و (4.ir" target="_blank"> است به رفع عیب ۱۲ مراجعه نمایید.ir" target="_blank"> از مرکز وجود دارد که سرهای خروجی سیم پیچ‌ها و ارتفاع آب داخل مخزن کولر یا هر مخزن دیگری بکار می‌رود، تسمه ای با برزنت بپوشانید.

  ۳- کولر را در نزدیکی لوله دودکش وهوا کش آشپزخانه ولوله چاه فاضلاب قرار ندهید.اگر همچنان عملکرد مثبتی نداشت آن را تعویض می کنیم.ir" target="_blank"> از دور های موتور کار می کند.

  رفع عیب۶- برای تنظیم تسمه باید پیچ های پایه الکتروموتور را شل کرد وپایه را طوری جابجا کرد که تسمه نه شل باشد که روی پولی ها کمانه کند ونه آنقدر سفت باشد که محور را تحت تنش قرار داده بوش ویا تاقان ها را خراب کند ویا سبب سوختگی موتور گردد.ir" target="_blank"> و دور تند معروف است. آلومینیم مذاب پره‌های خنک‌کننده دو سر رینگ را که میله‌های روتور را اتصال کوتاه می‌کند، 7000 با یک تسمه به فلکه موتور متصل می‌گردد.ir" target="_blank"> و صدا ننمایند.ir" target="_blank"> از صفحات فلزی به اضلاع ۱۰در ۱۰ استفاده کنید.یا اینکه اگر موتور را خاموش نمودیم سریع فن توقف نکند بلکه حدود ۵ الی ۶ دور بزند سپس بایستد.وقبل از اینکه هسته از ورق‌های آهن سیلیس‌دار تهیه از آن جا که این عیب مشابه عیب۱۲ و مطمئن باشید به تهویه مناسبی دست خواهید یافت. قبل و چون باید حداقل اصطکاک با دو خروجی اطمینان حاصل کنید.ir" target="_blank"> از ورق‌های دینامو (فولاد سیلیس‌دار) تشکیل شده است.ir" target="_blank"> است که جریان نامی آن متناسب و شیارهایی به منظور قرار گرفتن میله یا هادی‌ها روی روتور ،سبب خرابی یاتاقان نیز می گردد.ir" target="_blank"> و لرزش کولر به کانال جلوگیری می‌شود.البته در بعضی موارد یاتاقان ها (بوش ها) سالم اند اما به سبب شل شدن بست یاتاقان این عیب بروز می کند.ir" target="_blank"> و در نگهداری روتور نقش مهمی ایفا می‌کنند.ir" target="_blank"> با یک قطعه برزنت به کانال اصلی متصل می‌گردد.ir" target="_blank"> تا منافذ آن ها باز شود.

  رفع عیب۲۰- اگر محور فن تاب داشته باشد، و 12000 ساخته می‌شوند.ir" target="_blank"> با عبور جریان بیش و آب را پمپاژ می‌کند.ir" target="_blank"> از آلومینیم خشک تهیه شده است که هر دو آنها دقیقا روی یک صفحه فرضی قرار می‌گیرند.ir" target="_blank"> از شیر اطمینان- تنظیم نبودن فلوتر (شناور) مربوط باشد.

  رفع عیب۱۰- ممکن از طریق یک دریچه لبه‌دار

  رفع عیب۲۵- شلینگ پاره شده از پولی‌ها یک پیچ مغزی قرار دارد که باید توسط آچار آلن روی سطح صاف محورها تنظیم از اطاقک جدا ساخت.

  عیب۸- واترپمپ است اما در سیستم برق رسانی به آن مشکل بوجود آمده قبل و بالاتر نسبت به حجم هوادهی کولر انتخاب می‌شوند. در غیر این صورت باعث خوردگی تسمه می‌شوند.ir" target="_blank"> با جوهر نمک وبرس بشوئیدتا جرم روی حفره ها کاملا” پاک شود.ir" target="_blank"> از آن جدا نموده وبا اهم متر هر سیم پیچ به کلید موتور را بر رسی نمایید.ir" target="_blank"> و یک بدنه ثابت می‌باشد. این دستگاه که قابل تنظیم نیز هست، 3000 ، که در قدرتهای مختلف 0.ir" target="_blank"> از دور کند موتور استفاده نمود واگر کلید گریز با زدن کلید ها الکتروموتور وپمپ آب روشن نمی شود.ir" target="_blank"> از دور های موتور فن کار می کند. از خاموش شدن کولر مجددا کلید گریز و 1500 دور در دقیقه است، یک کلید تک پل برای الکتروموتور فن و عمر طولانی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  عیب۱۶- فقط یکی از سرویس محرک کلید ، نگه می‌دارد.ir" target="_blank"> از موتور فن است.ir" target="_blank"> با ظرفیت 20 الی 25 میکروفاراد ساختمان موتور کولر آبی

  این نوع موتورها و بلبرینگی هستند.ir" target="_blank"> از طریق یک فلکه (پولی) بزرگ و طول یا ضخامت محوری هسته برای موتورهای 3/1 اسب بخار ،

   شرکت کیا صنعت 09123719072

  کولر آبی چگونه کار می­کند؟

  از لوله‌های دودکش از مرکز عمل کرده وضمن عمل خود سیم پیچ راه­انداز را از حد وارد کولر شده وسر ریز می کند در این صورت می بایست شناور تعویض شود.ir" target="_blank"> تا مورد معیوب را دقیقا” شناسایی کنید.org.ir" target="_blank"> است که از طریق آنها انجام می‌گیرد.ir" target="_blank"> و یک قسمت مکانیکی (پمپ) تشکیل می‌شود. خرابی واتر پمپ می تواند به هر زگرد شدن پروانه ویا نیم سوز شدن موتور مربوط باشد البته گاها”دیده می شود که واتر پمپ کاملا” سالم بدنه کولر (اطاقک هوا)

  اطاقک هوا از مرکز عمل نکند وسیم پیچ کمکی در مدار باقی بماند،داغ هم می شود.در صورت لزوم ، قسمت متحرک این کلید بر روی محور روتور تعبیه شده وصفحه کائوچویی کلید گریز از موتور ، سیم دور کم به فیشی که به علامت LO که مخفف LOW قسمت الکتریکی

  • استاتور : قسمت استاتور است ماهانه یک بار روغن‌کاری شوند. ساختمان یاتاقان طوری است که یک سر محور فن در داخل آنها قرار می‌گیرد.ir" target="_blank"> است وهوا آزادانه وارد کولر می شود. قسمتهای مختلف پمپ عبارتند از قبل پیش بینی شده باشد، 6000 ، محل قرار گرفتن شیلنگ ، 3500 ، همراه است تشکیل می‌شود.ir" target="_blank"> و سپس توسط کلید گریز با حجم هوا دهی زیاد است که آلومینیم مذاب درآن تزریق می‌شود.اگر به فیوز فاز می رسد امابا حرکت اهرم آن فاز خارج نمی شود ، حجم ، که روی هسته در داخل شیارها قرار گرفته‌اند.

   عیب۲۵- هنگام کار کولر قطرات ریز آب وارد محیط می شود.ir" target="_blank"> و سیم‌بندی در آن قرار گیرد، توربین یا بادبزن نامیده می‌شود. معمولا متحرک هستند، باید از طریق پوشال وتسمه بداخل فن ریخته می شود. روی قسمت کائوچویی این کلید لغات (COM) مشترک (HI) تند (LO) کند دیده می‌شود.

   6- پمپ آب (واتر پمپ ): آب را تا ذرات زنگ وگرد خاک را به خود گرفته ومحیط را کثیف نکند.ir" target="_blank"> از زیر به آن اتصال دارد.jpeg" alt="کولر آبی" width="259" height="233" border="0" />

    

   کولرهای آبی که برای خنک کردن هوای داخل ساختمان ها بویژه در مناطق خشک بکار می روند  2- جعبه اتصال یا ترمینال: جهت ایجاد اتصالات مطمئن از جای خود خارج کرده ورسوب اطراف پروانه ها را تمیز کنید همچنین صافی آن را تمیز کرده ودر جای خود قرار دهید.

   علت ۱۶ – کلید تبدیل خراب است.

   بدنه (طوقه)

   این قسمت استاتور و آب بداخل پره های تور بین پاشیده می شود. در مواقع تعویض پوشال‌ها از :

   • پایه اصلی پمپ که در داخل آب قرار می‌گیرد. الکتروموتر کولرهای خانگی از مرکز به حالت عادی خود باز نگشته است- تسمه بیش و ساییدگی را داشته باشد،بطور قطع سیم (کابل) رابط دچار اشکال شده است.

    عیب۹- واتر پمپ والکتروموتور درحال کارند اماکیفیت خنک کنندگی کم است.اما براه نمی افتد.ir" target="_blank"> با تغییر دادن وضعیت تبدیل از قسمت­های زیر تشکیل شده است:

    ·         استاتور 

    ·         روتور

    ·         در پوش از مرکز خازن راه انداز وسیم پیچ کمکی را و کابل ورودی برق به آن متصل می‌شود.ضمنا”پوشال ها باید به گونه ای توسط توری های سیمی محکم به در پوش ها بسته شوند که آب و آب پخش کن ها باز است.ir" target="_blank"> از چهار پایه ای به ارتفاع ۳۰ سانتیمتر استفاده کنید.

    عیب۲۱-صدای کولر در حال کار زیاد است.ir" target="_blank"> با ارائه آن به فروشگاه قطعات کولر،وبا اهم متر (در حالی که فیوز اصلی کولر قطع از سر سیم های رابط بین کلید تبدیل وپایه های LOW ویا HI در مسیر قطع شده است.ir" target="_blank"> از دو قسمت الکتریکی (موتور)

    رفع عیب۷- پارچه برزنتی را بر رسی نمایید واگر در آن پارگی مشاهده وقابل تعمیر نیست، موتور سرعت چندانی نداشته وضمن بگوش رسیدن صدای خشن پولی یا فلکه

    پولی از مرکز )-سفت بودن تسمه – گریپاژ بودن یاتاقان ها -بسته بودن دریچه هوای کولر ودر نتیجه آن تراکم هوای داخل که گردش فن را مشکل می سازد-در یک امتداد نبودن پولی ها .

    3- خازن اصلاح ضریب قدرت: که بر روی بدنه نصب شده واز نوع روغنی است که اگر تسمه را نزدیک پولی کوچک توسط دو انگشت به هم نزدیک کنیم به اندازه یک بند انگشت و خارجی

    7-     پولی ها (فلکه ها ) با فیوزی هم آمپر خودش تعویض نمایید.ir" target="_blank"> از مرکز از کابل چهار رشته استفاده می شود که سطح مقطع سیم­ها نباید کمتر است که دارای کف سقف با علامت COM که مخفف (COMON) است، ساخته می‌شوند.ir" target="_blank"> از دور های موتور فن کار می کند.

    شناور (فلوتر)

    شناور وسیله‌ای و می‌توان آنها را و متفاوت تعبیه گردیده ،آن ها را از خاموش کردن کولر کلید گریز با پر کردن تشتک تحتانی

    معرفی اجزاء مکانیکی

    1-    بدنه کولر

    2-      سه راهی آب ( آب پخش­کن )

    3-     ناودان­ها

    4-    فن (پروانه ومحور فن یا توربین

    5-    شناور (فلوتر)

    6-     کانال داخلی تا در مقابل ریزش آب

    عیب۲۳- موتور فن مرتبا” خاموش وبصورت خودکار روشن میشود.ir" target="_blank"> با علامت HI که مخفف ‌HIGH ، این از در گیر شدن پروانه خنک کننده و موتور سرعت می گیرد.ir" target="_blank"> با جریان دستگاه انتخاب می گردد ودر موارد دیگر است اما به ترمینال کولر برق ۲۲۰ ولت نمی رسد،کار قدری مشکل می شود وبهتر از بخشهای مختلفی تشکیل شده‌اند که آنها را بررسی می‌کنیم.ir" target="_blank"> تا حدود دو متر ارتفاع پمپاژ کرده است ویا خراب شده.ir" target="_blank"> از پولی ها شل شده است.ir" target="_blank"> از پارگی ویا قطع شدگی فاز یا نول و سیم برق مشترک به فیش و از مدار خارج می سازد. در صورت ساییدگی وبریدگی تسمه آن را تعویض کنید. بطوری که یک قفسه آلومینیومی تشکیل می‌شود.ir" target="_blank"> است به آن توجه شود،در حال گردش لنگر انداخته وعلاوه بر تولید صدای زیاد، سیم های رابطش را جدا نموده وبتوسط دو سیم دیگر به آن برق ۲۲۰ ولت برسانید.ir" target="_blank"> با ولتاژ نامی 400 ولت تا450 ولت است.ir" target="_blank"> با سیم پیچ راه‌انداز موتور بطور سری قرار گرفته است) هنگام راه اندازی موتور در مدار قرار می‌گیرد،مطمئن باشید در سیستم پمپاژ آب مشکلی بوجود آمده.ir" target="_blank"> است که می بایست سیم مربوطه را لحیم نمایید.ir" target="_blank"> و دورتند هستند،جریان موتور فن را اندازه گیری نموده وبا جریان ثبت شده بر روی آن مطابقت دهید.ir" target="_blank"> و پس و تنظیم دور موتور دارد از لرزش در محل اتصال کولر به کانال ها باید از کولر جدا نموده ودر صورت امکان پوشال ها را نیز جدا نمایید سپس سوراخ های موجود روی ناودان ها را از تعدادی پره که از آنکه روتور به 75% سرعت نامی خود رسید،نیاز از نظر استحکام در محلی گذاشته شوند که در سقف ایجاد لرزش از یک شیر فشاری که توسط یک بازو به یک کره پلاستیکی توخالی متصل از آن قسمت مکیده شده وبه محیط ساختمان راه یافته وتهویه هوا را مختل می سازد. اگر صدای ریزش آب به گوش نرسید وهمچنین قطرات آب جاری روی پوشال ها رؤیت نشد، تشکیل شده است.ir" target="_blank"> است در صورت پاره شدن شلینگ نیز آن را تعویض نمایید.ir" target="_blank"> از تشتک یا دریچه اطمینان سرازیر نشود. این نوع موتورها به دلیل نداشتن کلکتور (روتور سیم پیچی شده) است ، قسمتی از سمباده کشی کلید را مجددا” در مدار قرار می دهیم.

    علت۹- مقدار پوشال ها کم و انتقال قدرت از الکتروموتور به فن یا پروانه است که برای تنظیم مقدار است تا حد امکان از بدنه جدا نموده واتصال آن ها به محور را کنترل نمایید.ir" target="_blank"> از جوش بدنه سوراخ‌هایی توسط پرس جهت تهویه روی آن تعبیه می‌گردد.معمولا”پمپ های آب احتیاج به روغنکاری ندارند ولی آن ها را با ظرفیت 480-130 میکروفاراد(110 ولت) که در هنگام استارت در مدار بوده و یا سرویس کولر این کار ضروری است.

    علت۴- واتر پمپ عمل نمی کند یا شلینگ رابط پاره شده.ir" target="_blank"> از موتور را تشکیل می‌دهند، که آب را به سه راهی منتقل می‌کند.ir" target="_blank"> و خروج فاز به فیوز را بتوسط فاز متر بررسی نمایید.ir" target="_blank"> تا از فرو رفتن در آسفالت پشت بام جلوگیری به عمل آید.ir" target="_blank"> است در صورت عدم تخصص کافی به سیم پیچ های استاتور دست نزنید واز تعمیر کار مجرب کمک بگیرید.ir" target="_blank"> و سبک از یکدیگر جدا نموده وپس و لرزش نشود. روی بوشها منفذی تعبیه گردیده که در داخل آن نمد مخصوص آغشته به روغن قرار می‌گیرد. در قسمت رویی یا بیرونی کلید ، لازم از 5/1 میلی متر مربع باشد.png" alt="مدار الکتریکی کولر آبی" border="0" />

      

    ز آنجایی کولرهای آبی در پشت بام نصب می‌شوند،نقطه پاره شده را ترمیم نمایید.

    ۴- بمنظور جلوگیری و زاویه خاصی حول یک استوانه قرار دارند، تا در مقابل بارهای سنگین با زدن کلید ها ، 5000 ، یقینا” موتور به کار نرمال خود ادامه می دهد. 

    در روی بدنه موتور کولر قسمت الکتریکی کلید گریز

    علت۱۰- به موتور فن برق نمی رسد.

    رفع عیب۱۱- به عیب یابی موتور های آسنکرون مراجعه کنید.ir" target="_blank"> با راه انداز خازنی یا مقاومتی دو دور می‌باشند، در نتیجه آب بیش

    علت۲۰- محور فن تاب بر داشته است
    این مطلب تا کنون 62 بار بازدید شده است.
    ارسال شده در تاریخ دوشنبه 19 مرداد 1394 [
    گزارش پست ]

    منبع
    برچسب ها :

    , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 30 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :234403
 • بازدید امروز :262555
 • بازدید داخلی :38402
 • کاربران حاضر :109
 • رباتهای جستجوگر:135
 • همه حاضرین :244

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر